Omelet met kaas en champions

Omelet met kaas en champions
Bereidingstijd: 10 minuten
Personen: 1-2 personen

Start je dag met een heerlijke omelet met kaas en champions. Ook erg geschikt als een verrassende lunch.

Ingrediënten

  • 2 el boter
  • 1 teentje knoflook
  • 5 grote champignons
  • 1 lente uitje
  • 2 grote eieren
  • 100 gram gesmolten kaas
  • 1 el Parmezaanse kaas
  • Peper en zout
  • Verse peterselie (optioneel)

Bereidingswijze

  1. Snijd de champignons in partjes en snijd de knoflook fijn. Verhit 1 el boter in een middelgrote koekenpan op middelhoog vuur en bak hier de champignons en de knoflook in gaar. Ongeveer 3 minuten lang. Neem de champignons uit de pan en bewaar deze.
  2. Snijd de lente-ui in ringetjes en kluts de eieren. Voeg wat peper en zout aan de eieren toe en meng hier ook de lente-ui doorheen.
  3. Smelt de overige boter in de koekenpan en giet het eimengsel hier in. Bak de omelet op middelhoog/laag vuur en zet een deksel op de pan. Draai de omelet halverwege om.
  4. Zet het vuur nu op de laagste stand en doe de kaas en de champignons in de omelet en sla deze dicht. Laat de kaas smelten en neem de omelet vervolgens ui de pan.
  5. Serveer direct met wat Parmezaanse kaas en eventueel wat verse peterselie.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here